Przedszkole Roku 2014

Angielski 3h dziennie!

Angielski z Native Speakers

Nasza kadra

Praca nauczyciela w przedszkolu wymaga nie tylko świetnego wykształcenia i nieustannego szkolenia, ale także pedagogicznej intuicji    i niewyczerpanego źródła miłości i cierpliwości.

Dlatego nasi nauczyciele to świetnie wykwalifikowani pedagodzy przedszkolni, pełni pasji i entuzjazmu, wiedzący jak pracować nad rozwojem Państwa dzieci. Przedszkole współpracuje z psychologiem i logopedą.

 
Pedagodzy w naszym przedszkolu

Dorota Markiel

Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną przyjemnością dającą mi wiele radości i motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Mam bardzo dobry kontakt z przedszkolakami, potrafię dostrzec i zrozumieć ich potrzeby.

    Nauczycielskie Kolegium w Bielsku-Białej ; kierunek: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

    Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej; kierunek: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna

 

Marta Rozmus

Moja praca jest moją pasją. Każdy dzień w przedszkolu przynosi mi wiele miłych niespodzianek. Staram się, aby moje przedszkolaki pielęgnować, szanować       i odkrywać w nich to co najlepsze. Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość obserwowania, jak się kształtują ich charaktery i jak wykorzystują zdobyte umiejętności.

   Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie; specjalność: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna

   Wyższa Szkoła Administracyjna w Bielsku – Białej; specjalność: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna z Oligofrenopedagogiką

Joanna Łuczyszyn

Moim celem w pracy z dziećmi jest wspieranie ich rozwoju, tak by wspólna zabawa przynosiła nam obustronna radość. Moje motto w pracy brzmi: "myślą, że się bawią, kiedy my wiemy, że sie uczą"

 
    Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna
    Uniwersytet Śląski w Cieszynie: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne

Anna Leśniak

Każdy dzień w życiu dziecka niesie ze sobą małe i większe sukcesy mające wpływ na ich rozwój. Mój czynny udział w tym procesie daje mi wiele radości, satysfakcji oraz wzbogaca o nowe doświadczenia.  

    Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie; kierunek: pedagogika opiekuńczo – resocjalizacyjna

    Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej; kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

 

Dagmara Habdas

Taniec ma w sobie magiczną siłę, która wciąga i potrafi pokierować naszym życiem. Tańczę od 6 roku życia i jestem szczęśliwa, że dzięki swojej pasji odnalazłam swoją drogę życiową. Przekazując dzieciom swoje umiejętności uwielbiam obserwować zachodzące w nich zmiany. Patrzeć jak stają się pewniejsze siebie, jak poprawia się ich koordynacja ruchowa, refleks, poczucie rytmu, zdolność zapamiętywania.

     Wyższa Szkoła Umiejętności w Kielcach; kierunek: taniec;

     Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym.

 

Angelika Jaz  -Native Speaker 

Marissa Warner - Native Speaker 

Anna Kozłowska - Krzowska - Logopeda

Edyta Kaźmierczak - Psycholog dziecięcy

Małgorzata Byrska-Kliś- nauczyciel religii

Agnieszka Strzelec - fizjoterapeuta, rehabilitant- zajęcia gimnastyki korekcyjnej.

 

Pomoce Nauczyciela

 

Natalia Wichrzycka

Czerpię radość z przebywania z dziećmi i z możliwości odkrywania z nimi świata. Uwielbiam czas spędzany na wspólnej zabawie i ich szczere uśmiechy. 

Karolina Watroba

Dzięki pracy w przedszkolu zbliżyłam się do świata dziecka i teraz z wielką radością chce spełniać się w przyszłości jako nauczyciel. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, a uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją do pracy i nauki.

Renata Rejmańska

Praca z najmłodszymi to dla mnie ogromne wyzwanie, cieszę się że mogę podejmować ten trud i razem z dziećmi uczyć się poznawać świat. 

Anna Łysakowska
Troszczac się o dzieci, otaczajac je czuła i rzetelna opieka wypełniam swoje marzenia życiowe. Bezinteresowność oraz otwartość dzieci dostarcza mi cennych mozliwości do działania.